Γενική συνέλευση και κοπή πίτας ο Σύλλογος Καταστηματαρχών
Την Τετάρτη 23 Φεβρουαρίου ο Σύλλογος Καταστηματαρχών Σίνδου θα πραγματοποιήσει γενική συνέλευση στην οποία καλεί όλους τους ελεύθερους επαγγελματίες της περιοχής.
Η συνέλευση θα πραγματοποιηθεί στο Συνεδριακό Κέντρο της Σίνδου και θα ακολουθήσει η κοπή της πίτας του Συλλόγου. Η ώρα έναρξης της συνέλευσης είναι στις 19:00 και θα τηρηθούν όλα τα υγειονομικά μέτρα που ισχύουν.
![](https://dpress.gr/wp-content/uploads/2022/02/συλλογοσ-704x1024.jpg)