Σίνδος: Αντίστροφη μέτρηση για το 9ο Armonia Cup
Λίγες ημέρες απομένουν για το 9ο Armonia Cup, το οποίο θα πραγματοποιηθεί στη Σίνδο 23-26 Μαρτίου.
Φέτος, οι συμμετοχές έχουν ξεπεράσει κάθε προσδοκία. Σύμφωνα με τους διοργανωτές, στο 9ο Armonia Cup θα λάβουν μέρος 510 αθλήτριες από όλη την Ελλάδα και το εξωτερικό.
![](https://dpress.gr/wp-content/uploads/2023/03/armonia_cup_2023_c-1024x480.jpg)
Μάλιστα, υπάρχουν συμμετοχές από τις ακόλουθες χώρες:
•ΗΠΑ
•Τυνησία
•Σερβία
•Κύπρος
•Ουγγαρία
•Αρμενία
•Βουλγαρία
•Βοσνία – Ερζεγοβινη
•Τσεχία
Αξίζει να σημειωθεί, ότι στον αγώνα θα συμμετάσχουν η εθνική ομάδα της Ουγγαρίας και της Τσεχίας, γεγονός που προσδίδει ξεχωριστό χρώμα και αίγλη στη διοργάνωση.
«Η αντίστροφη μέτρηση για το 9ο Armonia Cup έχει ξεκινήσει. Η διοργάνωση που φέρνει το πάθος για την ρυθμική μπροστά, που φέρνει αθλητές από την Ελλάδα και το εξωτερικό μαζί για ένα τετραήμερο γεμάτο μουσική και ρυθμό, γεμάτο στιγμές που μόνο ο αθλητισμός μπορεί να μας χαρίσει. Το 9ο Armonia Cup θα διεξαχθεί από 23-26 Μαρτίου στην Σίνδο και η είσοδος είναι δωρεάν. Άλλωστε τα ομορφότερα πράγματα στην ζωή, είναι δωρεάν», αναφέρουν οι διοργανωτές.
![](https://dpress.gr/wp-content/uploads/2023/03/armonia_cup_2023_B-694x1024.jpg)
Δείτε ακόμη:
Τα τρομερά “μωρά” του Καμπανιακού πήραν το πρωτάθλημα(video)